سلام. پدر من برق کار است. درست است که چند ماهه بازنشسته شده اما در این زمینه اطلاعات بسیار زیادی دارد. چرا که حدود 30 سال است که به شغل برق کاری مشغول است. من هم تصمیم دارم که شغل پدرم را ادامه دهم البته باید بگویم که خیلی هم در برق کاری صفر نیستم و تا حدودی به این کار تسلط دارم چرا که از بچگی با پدرم به محل کارش می رفتم و او در حین کار به دلیل اصرار های من توضیحات لازم را می داد. این قضیه باعث شد تا روز به روز به این کار علاقه مند تر شوم. در این زمینه به دوستانم هم کمک زیادی کرده ام. امروز امده ام تا در این مقاله اطلاعات به درد بخوری را درباره کیت کاهنده مصرف برق با شما در میان بگذارم. امیدوارم که برایتان مفید باشد. پس تا آخر این مقاله همراه من باشید.

یعنی می شود مصرف برق را کاهش داد؟

دستگاهی که برای کاهش مصرف برق کولر گازی تنظیم شده است از خازن‌ های جبران ساز تشکیل شده است و عملکرد آن به صورتی است که بخشی از مصرف کولر گازی شما جای اینکه تامین از طریق شبکه برق یا کنتور برق منزل از طریق خازن‌های جبران ساز توان راکتیو دستگاه کاهش مصرف برق تامین می‌ شود و به همین دلیل است که برق کم تری از شبکه شما دریافت می‌ شود و به مرور زمان هزینه های شما هم کاهش پیدا می کند. در صورتی که در منزل یا محل کارتان مصرف کننده ‌هایی مانند کولر گازی، چیلر ساختمان، آسانسور و یا سایر مصرف کننده‌های سلفی وجود دارد مطمئن باشید که این دستگاه مانند قلک خواهد بود و پس از چند ماه هزینه دستگاه را به سادگی می‌ توانید از طریق کاهش هزینه قبض برق جبران کنید.

کاهش مصرف برق

آیا این روش برای کاهش برق تضمینی است؟

دستگاه‌های کاهنده مصرف‌ برق در گاه اینترنتی تسلاکالا دارای دو ضمانت نامه معتبر هستند. اولین زمانتی که وجود دارد، عودت وجه به صورت تمام و کمال درصورت عدم کاهش حداقل ۲۰ درصدی مصرف برق است و دومین تعهد و ضمانت دو ساله عملکرد این دستگاه است، به این صورت که به مدت دو سال تمامی ‌اجزای دستگاه به صورت کامل دارای گارانتی هستند و می توانید آن ها را تعویض نمایید.

این روش غیرقانونی نیست؟

باید به شما بگویم که خیر، این حرکتکاملا قانونی است. کافی است توجه داشته باشید که این دستگاه بعد از کنتور نصب می شود، این روش کاملا علمی است و ‌با استفاده از خازن گذاری و جبران توان راکتیو، می تواند مصرف برق شما را به کم ترین میزان ممکن کاهش دهد آن هم به شیوه ای که کاملا قانونی است.

عملکرد کیت های کاهنده مصرف برق به چه صورتی است؟

خازن گذاری درست مانند یک نیروگاه کوچک همراه با مصرف کننده ها و کنار آن ها، توان راکتیو را تامین می نماید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که چنین چیزی هیچ گاه باعث کاهش یا به صفر رساندن توان راکتیو دریافتی از شبکه برق نمی شود. بانک خازنی در هر صورتی با بررسی های مهندس های مربوطه ارائه و طراحی می شود. این نکته که مهم ترین است را نیز به یاد داشته باشید که خازن گذاری تنها بر قبض های دیمانده که در آن ها به محاسبه توان راکتی پرداخته می شود، تاثیر ندارد. این عمل بر تمامی مصرف کننده ها تاثیر می گذارد و دلیل آن تنها و تنها پایین بودن سطح ضریب توان شبکه یا همان کسینوس فی در تمام مقطع ها است. در این صورت حتی جزئی ترین مصرف کننده ها را نیز با اندازه گیری ضریب توان می توان مورد بررسی قرار داد.

کلام آخر 

امیدوارم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. با مصرف بهینه و درست از برق می توان این سرمایه ملی و با ارزش را به خوبی حفظ کرد. بهتر است که به فکر آیندگان باشید و از این منابع ارزشمند به خوبی استفاده کنید. اگر می خواهید درباره کنتاکتور یا خازن هیدرا بدانید می توانید همین وبلاگ را دنبل کنید. از شما ممنونم که تا آخر این مقاله همراه من بودید.

بررسی تخصصی کالا برقی مصرف ,کاهش ,توان ,دستگاه ,صورتی ,کننده ,مصرف کننده ,کاهنده مصرف ,داشته باشید ,خازن گذاری ,توان راکتیو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آسیم آکادمی فروشگاه کولرگازی azimsanat قصر زندگی آکادمی موسیقی سرنا آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند منبر کرتی