من از بچگی به تعمیر کردن لوازم برقی علاقه داشتم نه رشته ام و نه شغلم مربوط به برق و مکانیک و کلا ریاضیات نیست اما علاقه ای هست و بود که نمیشد ازش غافل شد. تصمیمی هم بر کارگاه تعمیرات لوازم نداشتم و ندارم اما تا جایی که از عهده ام بر بیاد حداقل سعی میکنم به خانواده ام در این موضوع کمک کنم. یک روز که داشتم یکی از لوازم را تعمیر میکردم متوجه شدم یکی از قطعات اصلی که عمر دستگاه را ضمانت میکند سوخته است و خب قطعا با وجود اون قطعه سوخته دستگاه دیگر کار نمی کرد . آن قطعه که اکسید شده بود و در وسیله از جای اصلیش خارج شده بود خازن بود. بله از پایه بیرون آمدن و سیاه شدن یا به معنی دیگر اکسید شدن خازن نشان از خراب شدن آن میدهد.

تصمیم گرفتم یک خازن خوب از نمایندگی ای معتبر بخرم تا بتوانم تعویضش کنم. بعد از جست و جو و سوال پرسش های بسیار متوجه نمایندگی  خازن پارس فانال شدم که هم خازنش را ضمانت میکند و هم بسیار با کیفیت است.

اگر شما دلتان می خواهد که هنگام خرابی وسایلتان زیاد جست و جو نکنید و فقط یک انتخاب معتبر داشته باشید لطفا تا آخر این مطلب با ما باشید.

کاربرد انواع خازن را بشناسیم

رایج ترین کاربرد خازن ها ها در صنعت جهت اصلاح ضریب قدرت در شبکه می باشد. جهت انتخاب خازن اصلاح ضریب قدرت باید مقدار توان راکتیو موجود در شبکه را در نظر گرفت. و با استفاده از رگولاتور خازنی در مدار قرار داد رگولاتور خازنی با گرفتن فیدبک از جریان شبکه مقدار مورد نیاز خازن را وارد و از شبکه خارج می نماید

اطلاعاتی درباره محصولات نمایندگی پارس فانال

شرکت پارس فانال ( پارس حفاظ ) به عنوان نماینده انحصاری ساموا SAMWHA کره جنوبی ، خازن های فشار ضعیف این کمپانی را در ایران عرضه می نماید و توانسته است سهم خود را از بازار این محصول در داخل کشور پیدا کند

خازن پارس فانال

آیا از ویژگی های خازن پارس فانال اطلاعاتی دارید؟

خازنهایی که در ایران با عنوان پارس فانال ارائه میشوند در دو مدل سیلندری خشک و مکعبی روغنی با ولتاژ 415 ولت میباشند که رنج کاملی از کیلووار مورد نیاز مشتری را پوشش میدهند که البته باید توجه شود کیلوواری که به عنوان ظرفیت خازن در ولتاژ شبکه عنوان می گردد مربوط به ولتاژ 415 ولت است و با توجه به اینکه عموما ولتاژ شبکه 400 می باشد پس ظرفیت واقعی این خازنها کمتر از مقداری است که به صورت اسمی در نام گذاری آنها استفاده شده است.

همه چیز درباره خازن های سیلندری خشک پارس فانال

خازن سیلندری روغنی خشک پارس فانال یک نوع خازن اصلاح ضریب قدرت می باشد که مطابق استاندارد IEC 60831-1 تولید شده است. متریال داخلی خازن سیلندری، گاز، مواد معدنی و رزین می باشد. استفاده از این متریال به جای روغن باعث کاهش چشمگیر حجم و وزن خازن و درنتیجه کاهش ابعاد تابلوها شده است.

خازن سیلندری رزینی خشک پارس فانال دارای قابلیت تخلیه خازن توسط مقاومت های داخلی می باشد و از 2.5 کیلووار تا 50 کیلووار عرضه می شود.

آیا شما درباره ویژگی های خازن سیلندری خشک آن اطلاعی دارید؟

مطابق با استاندارد IEC 60831-1

قابليت تخليه خازن توسط مقاومت هاي داخلي

عملكرد صحيح تحت ولتاژ 415V در فركانس 50/60Hz

قابليت كار از دماي 25- درجه تا 55+ درجه

عرضه از 2.5 كيلو وار تا 50 كيلو وار

همه چیز درباره خازن های مکعبی روغنی پارس فانال

خازن مکعبی روغنی پارس فانال ساخت کشور ایران است و مطابق استاندارد IEC 60831-1 تولید شده و دارای 2 سال گارانتی می باشد. خازن کتابی روغنی پارس فانال سازگار با شرایط مختلف دمایی محیط از 25- درجه تا 55+ است و دارای قابلیت تخلیه خازن توسط مقاومت های داخلی است. این خازن ها با توجه به اینکه روغنی هستند دارای طول عمر بیشتر نسبت به سایر خازن ها می باشد.

اطلاعاتی درباره خازن مکعبی روغنی پارس فانال که شاید به دردتان بخورد

مطابق با استاندارد IEC 60831-1

قابليت كار از دماي 25- درجه تا 55+ درجه

قابليت تخليه خازن توسط مقاومت هاي داخلي

عرضه از 20 كيلووار تا 40 كيلووار

عملكرد صحيح تحت ولتاژ 415V در فركانس 50/60Hz

چه اطلاعاتی درباره مشتری مداری این نمایندگی و خصوصیت های آن در این زمینه دارید؟

کلیه محصولات شرکت پارس حفاظ دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از میباشد. شرکت حدود شش سال است که دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و بر اساس این سیستم انجام می گیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزو اصول خط مشی شرکت می باشد

امیدوارم که توانسته باشم در این مطلب ازلاعات مفیدی رت در اختیارتان بگذارم. اگر دوست دارید بیشتر درباره این نمایندگی بدانید یا اگر قصد دارید یک کالای برقی را به صورت اسینترنتی برای خود تهیه کنید من به شما گاه اینترنتی تسالاکالا را پیشنهاد می کنم. 

بررسی تخصصی کالا برقی خازن ,پارس ,فانال ,روغنی ,دارای ,ولتاژ ,پارس فانال ,مکعبی روغنی ,خازن توسط ,توسط مقاومت ,اطلاعاتی درباره ,خازن مکعبی روغنی ,دارای قابلیت تخلیه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پژواک بی صدا آموزش های همگانی دانلود برای شما پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مشاوره اجرای ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس چاپ و تبلیغات دکتر سحر میرآبا، جراح-دندانپزشک